Діти допомогли поповнити запас їжі для тварин

Діти допомогли поповнити запас їжі для тварин. Крупи, каші та сухий корм учні полтавських шкіл привезли до пункту тимчасової перетримки собак. Харчів назбиралося на цілу зиму. 

Біля сотні чотирилапих безхатченків живе у пункті тимчасової перетримки тварин, що на балансі комунального авто-транспортного підприємства 1628.
Які-не-які умови для життя їм створено, є будки та вольєри. Їх кількість, очевидно, збільшиться – майстер готує нові собачі квартири. Гуляти та доглядати за тваринами допомагають волонтери. Вони зносять харчі.

/Майя Матвеєва, голова наглядової ради Центру захисту живої природи «Юний європеєць»
13 листопада був Міжнародний день доброти. Із цього моменту у школах міста було оголошено про проведення такої акції, яка називається «Допоможи перезимувати чотирилапому другу». Справа в тому, що стало вже доброю традицією проводити такі акції. Мета такої акції – перш за все виховання доброти, гуманного, милосердного, небайдужого ставлення до тварин, братів наших менших/

У цих клунках – крупи, каші та сухий корм. За попередніми підрахунками, загальною вагою півтори тони. Запасу, каже Майя Матвеєва, має вистачити на зиму. Тим більше, що на момент зйомки іще не всі волонтери доїхали до пункту. Ті, кого ми застали, – колектив першого багатопрофільного ліцею імені Івана Котляревського.

/Анастасія Котенко, учениця Полтавського міського багатопрофільного ліцею імені І. Котляревського №1
Я вважаю, що Полтава – європейське місто. І якщо порівняти його з іншими країнами Європи, то там немає голодних собак. Тому ми повинні прямувати до Європи/

/Наталія Науменко, педагог-організатор Полтавського міського багатопрофільного ліцею імені І.Котляревського №1
Хочемо зробити цей світ кращим шляхом милосердя і якихось доброчинних дій. Тому закликаємо усіх: я і ти – світ став кращим. Давайте зробимо світ добрішим!/

Часті гості тут – студенти аграрної академії.

/Анастасія Полянська, студентка ПДАА
Влітку із батьками приїздили, брали тварин звідси. Котик вдома живе. В принципі притулок – це дуже добре/

Притулок у справжньому розумінні цього слова поки що у планах. Усі тварини-безхатченки наразі живуть тут. 24 листопада у Полтаві чекають на представників австрійської організації «4 лапи», які будуть безкоштовно стерилізувати тварин.

Стрічка новин