Економити тепло вчаться школи Полтавщини

Економити тепло вчаться школи Полтавщини. У лютому цього року було підписано Меморандум про співпрацю між проектом українсько-німецького співтовариства «Енергоефективність у громадах» та рядом міст на чолі з Полтавською облдержадміністрацією. З нового навчального року у 9 навчальних закладах області впроваджувається мікропроект «Енергія у школах міста». Як саме – говорили на нараді в інституті післядипломної  освіти.

Керівники робочих груп шкіл, де впроваджується мікропроект «Енергія у школах міста», зібралися на нараді у приміщенні інституту післядипломної педагогічної освіти. З нового навчального року у 9 навчальних закладах Полтави, Комсомольська, Миргорода та Лубен учнів учать економити тепло.

/Оксана Самарець, заступник директора з навчально-виховної роботи Комсомольської ЗОШ №6
В проекті задіяна і початкова школа, і старша. Це і театр «Енергоекономчики», у нас початкова школа показувала всім класам, це і агітбригади старшої школи, і акції старшої школи. Оскільки у нас є Гірничозбагачувальний комбінат, там є теплосиловий цех, де діти могли подивитися, як саме нагрівається вода, які котли є енергозберігаючі, які альтернативн/

В ході реалізації мікропроекту учні мають дослідити – куди дівається тепло і зрозуміти основні причини його перевитрат. У результаті педагоги сподіваються виховати навики ощадливості.

/Віталій Зелюк, ректор ПОІППО імені М.Остроградського
Наша мрія, а точніше, не мрія, а план, це те, щоб у школах проект енергоефективності був не лише проектом для шкіл Полтавської області, не лише експериментом, а щоб це було повсюдною практикою для усіх шкіл, усіх громад Полтавщини/

Впроваджувати енергоефективні технології Інститут післядипломної освіти педагогів почав із себе. Тут нові вікна, спеціальний утеплювач на стінах та автоматизована система подачі тепла.

Стрічка новин