Полтавці протестують проти забудови по вулиці Жовтневій, 5

Полтавці протестують проти забудови по вулиці Жовтневій, 5. Вона, розповідають, шкодить не лише мешканцям прилеглих будинків, а й архітектурному обличчю міста. Аби продемонструвати власну громадянську позицію, активісти вийшли на акцію протесту.

Полтавським активістам не дає спокою будівництво по вулиці Жовтневій, 5. Своє ставлення до нього вони висловлюють на відповідних плакатах та транспорантах.

/Станіслав Пєєв, голова ГО «Народний фронт Полтавщини»
Акція в першу чергу направлена на те, що громада по вулиці Жовтневій, 5 намагається протистояти цій забудові. У тому плані, що вона руйнує їхні будинки і жодної компенсації за це немає/

Крім того, скаржаться активісти, будівництво ведеться в історичному центрі Полтави та може зашкодити загальному ансамблю архітектури міста. На думуку учасників акції, рішення про зведення будь-якої нової споруди повинне прийматися разом із громадою. Проте жодне обговорення та узгодження з мешканцями прилеглих будинків, стверджують, не відбувалося.

/Ігор Головатий, член Громадької ради при Полтавській обласній раді
На жаль, механізм організації слухань вимагає багато часу. За цей час, за три місяці, доки пройде організація громадських слухань, вже можна починати будівництво другої черги. Ось вам наявний приклад. Історична пам'ятка архітектури позаду теж прибудували, ніхто на це не зважає/

Ця акція, запевняють її учасники, не на один день. Попри те, що будівництво вже розпочалося, говорять, вони продовжуватимуть влаштовувати подібні протести, аби усі мешканці міста звернули увагу на цю проблему.

Стрічка новин