Cьогодні у Полтаві приймали німецьких гостей

Cьогодні у Полтаві приймали німецьких гостей. Під час зустрічі з керівництвом області директор Європейської Академії Берліну Екарт Штретеншульте представив німецько-український проект, який передбачає проведення семінарів для держслужбовців та представників органів місцевого самоврядування у Німеччині. Його мета – перейняти в іноземних партнерів знання в різних сферах. Зокрема, й для розбудови ефективного управління.

Щедрою пропозицією назвав перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло можливість, яку надали полтавцям німецькі партнери. Директор Європейської Академії Берліну Екарт Штретеншульте представив керівництву області німецько-український проект, який передбачає 5-тижневе навчання полтавських держслужбовців у Німеччині. Практично всі витрати бере на себе німецька сторона.

/Олег Пругло, перший заступник голови Полтавської ОДА
Впевнений, що ми скористаємося вашою пропозицією, відберемо тих працівників, які потребують у першу чергу вашого досвіду. Зараз звучало більше про держслужбу, але я так розумію, що і працівники місцевого самоврядування теж підпадають під ці програми/

Підпадають, підтвердив Екарт Штретеншульте. Кількатижневе перебування у Німеччині передбачає екскурсії до різних інституцій. В ході розробки програми, розрахованої на кілька років, обіцяють врахувати інтереси і потреби українців на сучасному етапі.

/Екарт Штретеншульте, директор Європейської Академії Берліну
Розвиток подій в Україні супроводжується великою симпатією з боку Німеччини. Але, звичайно, події на Сході змушують нас хвилюватися. Ми будемо раді вам допомогти на шляху до реформування, але цей процес можливий тільки в тому випадку, коли належним чином функціонують державні структури/

Одне з головних завдань проекту – навчити полтавців ефективного управління, більш відкритого для громади. Адже Європейська Академія Берліну – це інституція громадянського суспільства.

Стрічка новин