Полтавські водії під час їзди містом порушують швидкісний режим

З початку цього року у Полтаві сталося майже 1000 дорожньо-транспортних пригод, в яких 195 осіб отримали травми та 13 людей загинуло. Більшість з аварій сталася через порушення швидкісного режиму. З якою швидкістю їздять водії в межах міста, разом з працівниками ДАІ перевіряла і наша знімальна група.

У рамках Всеукраїнського тижня з безпеки дорожнього руху інспектори ДАІ Полтави провели ряд профілактичних заходів, спрямованих на зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод. Цього разу звернули увагу на швидкість, з якою водії їздять дорогами міста. Для виявлення недобросовісних керманичів використали вимірювач швидкості «Візир». Порушники не змусили на себе довго чекати.

/Бліци
- Ви трішки швидкість перевищили. В населеному пункті рухалися 74
- Винен
- Дозволено 60 км
- Я винен
- Якщо їдете 61 - вже порушуєте

- Спішу, чесно
- Чому так сталося?
- Ми так спішимо, вибачте, будь ласка

- На тренування, я спортсмен. Волейболом займаюся. Їду на тренування - тренер буде кричати/

Саме порушення швидкості, говорять інспектори, – одна з найпоширеніших причин ДТП.

/ІНТЕРШУМ
«Краще спізнитися на дві хвилини, але зберегти чиєсь і своє життя»/

Лише цього року в Полтаві сталася вже не одна сотня аварій. За перевищення швидкості, розповідають фахівці, порушник має сплати штраф.

/Олександр Крайник, начальник ДАІ м.Полтава
Адміністративна відповідальність за перевищення швидкості більше 20 км/год до 50 становить 255 гривень – це мінімальне стягнення. А більше 50 км/год – це вже 510 гривень штрафу мінімального/

Найбільше перевищення швидкості, яке фіксували в ДАІ, – 110 кілометрів за годину. Молодий хлопець їхав по вулиці Маршала Бірюзова.

/Олександр Крайник, начальник ДАІ м.Полтава
Розігнався до такого ступеня, що амортизатори не змогли вловити амплітуди ям, і виходить, він просто вилетів у стовп, і труп на місці/

Всього ж цього року у Полтаві внаслідок дорожньо-транспортних пригод загинуло 13 людей.

Стрічка новин