ГО «Відродження Полтави» продовжує опікуватися проблемами звичайних громадян

Громадська організація «Відродження Полтави» продовжує опікуватися проблемами звичайних громадян. Її активісти говорять: у той час, коли деякі проекти у місті виникають суто напередодні виборів і раптом зникають після оголошення результатів волевиявлення, робота їхньої організації не припиняється. Більше того, у найближчих планах небайдужих полтавців – розширювати свою діяльність.

Не збавляючи обертів, в активному ритмі нині працює громадська організація «Відродження Полтави». Її очільник Сергій Чередніченко запевняє: вони не планують зупиняти свою роботу. Навпаки, задля процвітання рідного міста продовжуватимуть започатковані проекти та створюватимуть нові.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»
Ми хочемо в цьому році відкрити декілька соціальних аптек, де можна буде придбати ліки зі знижкою. Ми продовжуємо роботу у питаннях ЖКГ, тобто хочемо далі допомагати людям в організації ОСББ. Ми продовжуємо роботу з реформування медицини, а також ми далі працюємо в тому плані, щоб полтавські дороги почали ремонтуватися/

Крім того, приймальня громадської організації працює за звичним графіком, куди усі охочі можуть звернутися зі своїми скаргами та пропозиціями щодо розвитку Полтави. А щосуботи тут традиційно можна отримати безкоштовні юридичні консультації від фахівців. Деякі громадські організації, говорить Сергій Чередніченко, створювали свої соціальні проекти для полтавців спеціально напередодні виборів. Не дивно, що нині про них зовсім не чути. На противагу їм «Відродження Полтави» має чіткі плани щодо реалізації власних ідей. Найближчим часом ця громадська організація збирається влаштувати для полтавців семінар.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»
27 листопада ми хочемо провести разом з фондом партнерства Східна Європа. Є така програма USAID. Ми хочемо провести у м.Полтава семінар про те, як громадськість, суспільство, громадські організації та громадські активісти можуть проконтролювати владу. Запросили громадських активістів, громадські об'єднання на цей семінар. Буде дуже цікаво і дуже велике розширене поле діяльності для цього семінару буде/

Поряд із цим, розповідає Сергій Чередніченко, «Відродження Полтави» звертатиметься до міської влади з вимогами виділити земельні ділянки полтавцям-учасникам АТО.

Стрічка новин