Полтавці змушують комунальників безкоштовно вивозити з приватних дворів листя та ремонтне сміття

Полтавці змушують комунальників безкоштовно вивозити з приватних дворів листя та ремонтне сміття. Замовляти спецтехніку люди не хочуть, натомість – створюють звалища поблизу сміттєбаків. Які виходи із ситуації шукають працівники КАТП-1628 – дізнавались наші кореспонденти.

Сміття у Полтаві завжди багато: чи-то весна, чи літо. Вадим Мирний – водій полтавського КАТП-1628 – рахує його у рейсах: буває 3, буває й 5.
До того, що полтавці перетворюють майданчики біля сміттєвих баків на звалища, Вадим майже звик і лише посміхається.

Восени вони прибирають в основному листя. Крім того, що його місцеві жителі виносять з дворів до сміттєбаків, додають до гірок з листям і всіляке сміття. Комунальникам – діватись нікуди.

/Вадим Мирний, водій КАТП-1628
- І будівельні матеріали, і дрова... все.
- Але ви їх усе-одно прибираєте?
- Так.
- Чи машина від цього не ламається?
- Звичайно ж, ламається. І навантаження дуже велике. Машина ж призначена для побутового сміття/

Зранку та ввечері комунальники об'їжджають місто і знаходять такі звалища. Далі – складають графік і прибирають їх. Але, кажуть, хотіли б порозуміння з мешканцями.

/Валерій Рак, головний інженер КАТП-1628
Згідно із Законом України та правил благоустрою нашого міста, мешканці повинні замовляти в нас транспорт згідно із заявкою. Ми повинні виїжджати при сплаті і повинні вивозити це сміття. Але мешканці, на жаль, цього не роблять, і ми маємо те, що маємо. Звідси у нас недозароблені кошти в бюджеті, сміття біля майданчиків, якого не повинно взагалі бути/

Замовити на годину ЗІЛ коштує 150 гривень, Борекс – 187. Це тарифи, встановлені регламентом, але полтавці платити не хочуть і змушують комунальників працювати задарма. Мало хто розуміє, скаржиться Валерій Рак, що прибирання листя – громіздкий процес. Чимало витрачається коштів – державних на дизпаливо і зарплату працівників. Така недбалість полтавців призводить до чималих витрат. Щоб хоч якось спланувати ефективність роботи, на КАТП-1628 знайшли оптимальний варіант.

/Валерій Рак, головний інженер КАТП-1628
В нас іде трактор і автомобіль МАЗ. Чому МАЗ? Бо цей автомобіль заміняє 10 автомобілів ЗІЛ. У нього є пресуюча плита, за допомогою чого він везе від 4 до 8 тон листя на міське звалище/

За розрахунками комунальних автотранспортників, 85% листя вони вже вивезли. Але загалом роботу, кажуть, оцінять мешканці за фактом чистоти.

Стрічка новин