Полтаву відвідала віце-консул Сполучених Штатів Америки Джейн Гірс

Полтаву відвідала віце-консул Сполучених Штатів Америки Джейн Гірс. В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського дипломат презентувала полтавським студентам Програму «Summer Work and Travel», за якою молодь може отримати для себе роботу за океаном. Що потрібно для отримання американської візи, знають наші кореспонденти. 

Українські студенти багато років поспіль є учасниками літньої програми студентського обміну «Work and Travel». З її основною метою та принципами роботи представників полтавських вишів ознайомила віце-консул США Джейн Гірс.

/Джейн Гірс, віце-консул США
Ця програма для студентів денної форми навчання університетів акредитованих, для того, щоб вони працювали та подорожували протягом літа у США, отримували такий самий досвід, як і будь-який студент американського університету, які підробляють протягом літа/

Зазвичай учасникам цієї програми пропонують роботу, яка не потребує певних спеціальних навичок. Як правило, це зайнятість у сфері обслуговування. Тимчасово працевлаштовуються студенти через українські агентства, які співпрацюють з американськими спонсорами. Щороку, говорить Джейн Гірс, для участі в цій програмі з України подаються тисячі заявок. Більшість бажаючих отримують американську візу.

/Джейн Гірс, віце-консул США
Вимоги для отримання візи не змінилися. Вони такі, які були протягом років. Головне, щоб люди могли продемонструвати консульському офіцеру, який проводить співбесіду, що в них є тісний зв'язок з Україною після своєї подорожі/

Одна з основних умов для участі у програмі літнього студентського обміну – знання англійської мови. Вона має бути достатньою, розповідає Джейн Гірс, щоб виконувати ту роботу, на яку претендує студент, щоб розуміти оточуючих, а також в разі чого – покликати на допомогу.

Стрічка новин