Губернатор Полтавщини Віктор Бугайчук подав у відставку

Губернатор Полтавщини Віктор Бугайчук написав заяву про звільнення. Обласний очільник повідомив, що таким було рішення Всеукраїнського об'єднання «Свобода», представником якої є посадовець. Заяви про звільнення також написали всі керівники райдержадміністрацій-члени цієї політичної сили.

Про складання своїх повноважень на посаді голови Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук повідомив місцевим журналістам на прес-конференції. За його словами, це рішення є єдиним для всіх представників Всеукраїнського об'єднання «Свобода», які обіймають керівні позиції у Міністерствах, обласних та районних державних адміністраціях.

/Віктор Бугайчук, голова Полтавської облдержадміністрації
Ми переходимо в опозицію, і тому покладаємо всю відповідальність на нові політичні сили, на ті політичні сили, які увійшли до складу коаліції. І вони обіцяють реформування, покращення, але, як кажуть, час покаже/

Прийняти таке непросте рішення членів «Свободи» спонукало оголошення офіційних результатів парламентських виборів. За підсумками волевиявлення громадян, до Верховної ради за мажоритарними округами потрапило лише шість представників цієї політичної сили, партія вцілому не змогла подолати 5%-овий бар'єр. Виною в цьому Віктор Бугайчук вбачає спеціально спрямовану інформаційну кампанію проти «Свободи» напередодні виборів.

/Віктор Бугайчук, голова Полтавської облдержадміністрації
Спочатку показували і 5,6, і 6,2 були рейтинги. Тепер не вистачило 0,3%. Невідомо, що краще: іноді буває перемога обертається поразкою, а поразка – перемогою. Зараз треба буде показати свою роботу у непростий час, показати зімни. А як кажуть у народі: «Язиком верзти – не плугом перти»/

Разом із губернатором заяви про звільнення на підпис Президенту подали голови Зіньківської, Кобеляцької, Семенівської, Чорнухинської, Чутівської та Шишацької районних адміністрацій. Також із займаної посади, розповідає Віктор Бугайчук, піде його заступник та керівник апарату Роман Чабановський.

Стрічка новин