Щороку близько ста студентів ПУЕТу проходять стажування у різних країнах світу

Щороку близько ста студентів Полтавського університету економіки і торгівлі проходять стажування у різних країнах світу. За підсумками цієї практики у виші традиційно влаштовують зустрічі, на яких обговорюють, чому вдалося навчитися майбутнім фахівцям на закордонних базах стажування.

Протягом кількох місяців ці студенти проходили стажування у різних куточках світу. Нині – звітують про свої досягнення та набуті знання.

/Катерина Сітковська, студентка 4 курсу, проходила стажування в США
Стажування я проходила за програмою «Work and Travel» в Америці. Проходила стажування на позиції housekeeping. Але коли роботодавці дізналися, що моя майбутня спеціальність пов'язана з готельним бізнесом, вирішили надати мені можливість працювати на всіх позиціях у готелі. Як на мене, це був великий досвід, який я отримала від мого стажування/

Цього року студенти Полтавського університету економіки і торгівлі побували на стажуванні у Туреччині, Сполучених Штатах Америки, Польщі, Греції, Німеччині. Перелік країн, де майбутні спеціалісти з готельно-ресторанної справи та туристичного бізнесу, кажуть у виші, постійно розширюється. Нині на завершальний етап виходять переговори з новою базою у Єгипті.

/Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі
Ми розширили кількість баз стажування в Греції. Розширили кількість готелів, на яких проходять стажування студенти у Туреччині. Це вже 9 потужних найсучасніших готельних комплексів, де мають змогу знайти застосування всі: і інформатики, і менеджери, і міжнародники, і ті ж самі ГРСники. Хоча в першу чергу це для студентів туристичного бізнесу, готельно-ресторанної спрви, харчових технологій/

Студентка третього курсу Олена Запорожець цьогоріч стажувалася в одному із готелів Туреччини. Під час роботи у ньому, розповідає, отримала досвід спілкування іноземними мовами, знання та навички для своєї майбутньої кар'єри.

/Олена Запорожець, студентка 3 курсу ПУЕТ, проходила стажування у Туреччині
Найважливіше у нашому стажуванні було знання мови, ми удосконалили її, не тільки англійську, а й німецьку підтягнули, інші мови, що в принципі є найважливіше для мене, для мого майбутнього, тому що я планую пов'язувати свою роботу з туризмом, готелями і розуміння роботи готелю зсередини, дякуючи тому, що я пройшла стажування, мені дуже допоможе у майбутньому/

Стажування за кордоном, говорять у виші, – це, перш за все, – ознайомлення з європейськими та світовими стандартами якості обслуговування, вивчення новітніх технологій. Щороку близько 100 студентів вишу мають можливість отримати такий досвід роботи. Непоодинокі й випадки подальшого працевлаштування майбутніх спеціалістів за кордоном.

Стрічка новин