Учні декількох полтавських шкіл прослухали «Урок доброти»

Учні декількох полтавських шкіл прослухали «Урок доброти». Його організував Народний артист України Герман Юрченко. Замість лекції діти слухали класичну музику у виконанні камерного ансамблю із міста Києва під керівництвом Мирослави Которович. Подібні заходи в нашому місті проходять уже 8 років поспіль.

У залі Міського будинку культури чекають на черговий «Урок доброти» від Германа Юрченка. Перший ряд поки не знає, що це таке. Про доброту у кожного – своє уявлення.

/бліци
- Це повага до старших
- Доброта - це коли людина чесна з тобою і тебе ніхто не образить
- Це коли людина до іншої людини ставиться дуже добре/

Заслужений діяч мистецтв України Герман Юрченко займається просвітницькою роботою давно і «Уроки доброти» заснував ще 8 років тому. Методика проста – виховання через класичну музику.
Цього разу на сцені – камерний ансамбль із міста Києва під керівництвом скрипальки Мирослави Которович.

/Герман Юрченко, Народний артист України
В Японії – уроки радості, в Англії зараз роблять уроки щастя. І я ось тільки зараз дізнався, що наш Президент готує концерт. Ну не Президент, а його дружина, і цей концерт буде названий «Уроком доброти». Для мене це приємно/

Слухають «Уроки доброти» від Германа Юрченка майбутні футболісти, учні першого ліцею та 3 школи. Педагоги кажуть: теж ведуть свої уроки доброти.

/Вікторія Гайдамака, вчитель української мови та літератури Полтавського ліцею №1
В ліцеї реалізуються у 2 напрямках. Це пошукова робота і спілкування із незвичайними людьми, які залишають свій слід у мистецтві і культурі, в музиці. Окрема сторінка ліцею – це спілкування із філармонією, адже музика, як кажуть, вічна/

Стрічка новин