Профілактичною роботою серед неповнолітніх днями займалися працівники кримінальної міліції у справах дітей

Відповідною профілактичною роботою серед неповнолітніх днями займалися працівники кримінальної міліції у справах дітей. Аби не допустити продажу особам, які не досягли 18 років, тютюну та алкогольних напоїв, правоохоронці на вулицях міста та у магазинах роздавали полтавцям інформаційні листівки.

Працівники кримінальної міліції у справах дітей зацікавлені у попередженні необдуманих вчинків неповнолітніх, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння. Саме тому правоохоронці проводять активну роз'яснювальну роботу серед дітей та продавців спиртних напоїв та тютюну.

/Віктор Горобій, старший оперуповноважений КМСД ПМУ УМВС України в Полтавській області
Працівники кримінальної міліції у справах дітей м.Полтави в рамках профілактичного заходу провели разом з дітьми на території Полтави з метою профілактики куріння та алкоголізму серед дітей/

Разом із правоохоронцями у черговій профілактичній акції участь взяли студенти – майбутні товарознавці.

/Таміла, студентка Полтавського комерційного технікуму
Ми як студенти Полтавського комерційного технікуму зобов'язані дотримуватися правил продажу товарів на продовольчих підприємствах, на яких ми проходимо практику. Для цього ми вивчаємо закони щодо продажу алкоголю та тютюну/

На вулицях міста учасники акції розповсюджували спеціальні інформаційні листівки із закликами не порушувати Закон, що забороняє продаж алкогольних та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку. Вручили відповідні листівки і продавцям магазинів та підприємцям.

Стрічка новин