У Полтаві відбулася вистава Харківського театру «Кімната Т» «Игра в прятки»

У Полтаві відбулася вистава Харківського театру «Кімната Т» «Игра в прятки». За допомогою акторської гри та поетичного слова сучасних мисткинь Алли Кудряшової та Віри Полозкової на сцені творці вистави намагалися відкрити глядачеві таємниці загадкової жіночої душі.  

Харківський театр «Кімната Т» – зовсім молодий колектив. Свій перший день народження святкуватиме лише у лютому наступного року. Попри це у репертуарі колективу вже є 4 діючих вистави. Одна з них має назву «Игра в прятки». Цю виставу, створену на основі віршів сучасних молодих поетес Алі Кудряшової та Віри Полозкової, театр «Кімната Т» привіз до Полтави.

/Ольга Сомова, режисер та художній керівник театру «Кімната Т»
Поетеси сучасні. Ми намагалися теж знайти якісь новаторські прийоми. Тому якихось класичних канонів глядачі не побачать, а навпаки – ставка була зроблена на внутрішній світ жінки, на його прояви/

На сцені – три жіночі образи. Вони різні за своїм характером, але в той же час їх об'єднує невтомний пошук щастя та гармонії з оточуючим світом.

/Ольга Сомова, режисер та художній керівник Харківського театру «Кімната Т»
Усі ми хочемо кохати, бути коханими. І навіть ті чоловіки, які прийдуть до нас, вони зможуть зазирнути, що приховується у душі жінки/

Колишні одногрупники сьогодні – партнери по сцені. Спільне навчання та робота, діляться актори, нині допомагає розуміти один одного з півслова.

/Катерина Рєзнік, акторка театру «Кімната Т»
Наш режисер виходить на сцену, говорить: «Тут потрібно «так», тут «так». Зрозумів? Виходь працювати!» І ми все розуміємо. Якось так ми перебуваємо на одній хвилі/

«Игра в прятки», говорять актори, – вистава для всіх, хто прагне зрозуміти жінку. Кожен, переконані вони, зможе віднайти у цьому творі щось своє.

Стрічка новин