В ПУЕТі влаштували концерт до дня 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

В університеті економіки і торгівлі влаштували концерт до дня 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. Запросили на нього ветеранів Великої Вітчизняної, учасників бойових дій на Сході України і майбутніх офіцерів – курсантів інституту зв'язку та офіцерів запасу із військової кафедри вишу. 

На сцені Полтавського університету економіки і торгівлі - концерт, присвячений 70-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. Запросили на нього ветеранів Великої Вітчизняної. Полковник у відставці, член ради ветеранів вишу вважає: цього року їх обійшли увагою.

/Валерій Балинський, член ради ветеранів ПУЕТ
В нас поступово тухне ось ця історія перемоги у Великій Вітчизняній. Навіть така знаменна дата, як 70-ліття визволення України, і то, крім покладання квітів, нічого не було/

Ветерани беруть участь у патріотичному вихованні молоді. Їх із кожним роком усе менше. Олександр Заїкін - останній визволитель Полтави із Київського району міста, cвідок подій понад 70-літньої давнини.

/Олександр Заїкін, визволитель Полтави
Я розказую молоді, учням, студентам, де тільки не буваю, про ті події, які були у 1941-45 роках, про Велику Вітчизняну, де я був, все розповідаю докладно/

За виховання молоді на святі вручили подяку єдиному живому генерал-майору, який брав участь у визволенні України, учаснику Карибської кризи на Кубі, людині, яка попри поважний вік побувала у «гарячих точках» України Борису Лутіну. 92-літній ветеран каже: сучасною молоддю приємно вражений.

/Борис Лутін, ветеран Великої Вітчизняної війни
Коли стало потрібно захищати, всі як один хлопці. Ніхто не плаче і не говорить, що харчування немає, озброєння немає, але вони сміливо несуть свою службу, гинуть кожен день.../

Були на святі і майбутні офіцери запасу Збройних сил України, які навчаються на військовій кафедрі університету економіки і торгівлі.

/Олег Федорович, студент війської кафедри ПУЕТ
У нас працюють і волонтерські загони, на кожне свято вітають наших ветеранів, допомагають за необхідності, і в принципі самі проявляють ініціативу, як студенти універистету, так і студенти кафедри військової підготовки/

Щодо концерту, то в ньому брали участь народний фольклорний ансамбль професорського складу універистету «Яворина», хорова капела міського будинку ветеранів та студенти університету.

Стрічка новин