Полтавські правоохоронці затримали зловмисника, який пограбував бухгалтера-касира

Полтавські правоохоронці затримали зловмисника, який разом з двома своїми спільниками пограбував бухгалтера-касира одного з приватних підприємств міста. Грабіжники мали при собі зброю та димові гранати. Подробиці – далі у випуску.

Близько 95 тисяч гривень одного із приватних підприємств міста стали здобиччю трьох полтавців, охочих до чужого.

/Оксана, бухгалтер-касир
У мене були приготовлені гроші на інкасацію. У мене гроші лежали на столі. Вони забігли удвох. Один - притис мене до стільця, інший - накинувся збирати гроші/

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області
Тікаючи з місця злочину, злочинці кинули димову гранату, перестрибнувши через паркан, попрямували на околицю Полтави/

Проте троє зловмисників не здогадувалися, що за парканом розташовується кінологічний центр УМВС України в Полтавській області. У той час там як раз проводили заняття з фізичної підготовки міліціонери-кінологи.

/Сергій Кузьменко, міліціонер-кінолог
Я вигукнув команду «Стояти, міліція!», на що вони не відреагували. В моєму напрямку була кинута шумова граната, після чого один із невідомих дістав зброю і зробив декілька пострілів у моєму напрямку/

Відстрілюючись, розбійники травмували двох міліціонерів. Та попри травми, кінологам таки вдалося наздогнати та затримати одного зловмисника. Пошуками ще двох його спільників наразі займаються оперативники. За вчинене законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років.

Стрічка новин