Муніципальний духовий оркестр «Полтава» відсвяткував свій День народження

Муніципальний духовий оркестр «Полтава» відсвяткував свій День народження. Цього року йому виповнюється 19 років. За час свого існування колектив встиг отримати визнання як у своєму рідному місті, так і здобути прихильність глядачів далеко за його межами. 

Великим концертом муніципальний духовий оркестр «Полтава» відзначив свій 19-ий День народження. Як завжди, власне свято колектив наповнив сюрпризами та несподіванками. Для цієї концертної програми відібрали найкращі твори з репертуару оркестру та додали до них виконання нових композицій. Почули цього вечора полтавці класичну та популярну музику, твори з мюзиклів та відомих кінофільмів.

(/ІНТЕРШУМ
Фрагмент виконання оркестром твору/

Візитівка оркестру – по-справжньому якісна музика. За 19 років існування колектив давав гарний старт для продовження кар'єри не одному молодому виконавцеві.

/Едуард Головашич, художній керівник муніципального духового оркестру «Полтава»
Талановита молодь, яка проходить через наш оркестр, їде навчатися у міста, де більше розвинута культура, є навчальні заклади, де можна здобути вищу освіту музичну і залишаються там/

Родзинкою цього святкового концерту став виступ запрошеної всесвітньо відомої оперної співачки Олександри Грабової.

/ІНТЕРШУМ
Фрагмент виступу Олександри Грабової/

Олександра Грабова має українське коріння, але вже довгий час живе та працює у Сполучених Штатах.

/Олександра Грабова, солістка Нью-Йорк Дікапо Опера
Зараз з усіма цими подіями я дуже радо приїжджаю сюди підтримувати український народ, вболіваю і хочу більше і більше тут перебувати, і очевидно, як зможу, і своєю концертною діяльністю підтримувати і більше і більше бути на Україні/

До Полтави Олександра Грабова прибула вперше, але, переконана, не востаннє. Співпрацювати із нашим духовим оркестром оперна співачка планує і в подальшому. Адже, зізнається, робота з цими музикантами на одній сцені приносить лише задоволення.

/Олександра Грабова, солістка Нью-Йорк Дікапо Опера
Усі, знаєте, як у сім'ї, дуже тепла, хороша обстановка, бо я працювала з багатьма колективами, але так, як під його керівництвом - така тепла, сімейна обстановка... І це відчувається по музикантах, як вони викладаються професійно, як вони відчувають емоційно, дуже легко, прекрасно, я б сказала/

Цього року святкування Дня народження колективу співпало із ще однією важливою для оркестру датою – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Стрічка новин