31-річний полтавець перетворив свою квартиру на місце для вирощування коноплі

31-річний полтавець перетворив свою квартиру на місце для вирощування коноплі. На очах у матері та молодшого брата він доглядав за дурман-травою. Увагу правоохоронців на незвичайну квартиру звернули пильні мешканці мікрорайону, які помітили на балконі рослини, схожі на коноплі. 

В умовах повної антисанітарії, тарганів, павутиння та павуків, серед яких проживала родина, 31-річний полтавець зумів створити та підтримував ідеальні умови для вирощування конопель.

/Сергій Махно, начальник Київського райвідділу міліції Полтави
Температура та вологість повітря регулювалася спеціальними приладами, освітлення здійснювалося за допомогою спеціальних ламп. Також було виявлено у великій кількості рідини для підвищення росту даних рослин/

Під час огляду квартири, який проводився з дозволу її мешканців, працівники міліції виявили близько двадцяти рослин коноплі, велику кількість зерен сіро-коричневого кольору, коноплі у подрібненому стані, а також пристрої для паління дурман-трави. За словами їхнього власника, близько 10 років він вживає марихуану. А кілька місяців тому з'явилася ідея і самому виготовляти наркотики.

/затриманий
Побачив рекламу в Інтернеті, вирішив купити семена, почитав, подивився відео в Інтернеті, викладені з інших країн людьми. Вони вирощують від насіння до кінцевого результату/

Рідні неодноразово намагалися відмовити молодика від цього заняття. Утім ці вмовляння не принесли результату. Нині усі вилучені у квартирі чоловіка рослини та пристрої направлені до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Полтавській області для проведення експертизи. Якщо експерти засвідчать, що вилучені речовини є наркотичними засобами, даному чоловікові загрожуватиме відповідальність аж до позбавлення волі на строк до трьох років.

Стрічка новин