Щоб оновити рухомий склад «Укрзалізниці», спеціалісти планують переробляти старі вагони

Щоб оновити рухомий склад «Укрзалізниці», спеціалісти планують переробляти старі вагони. Із трьох зношених, кажуть, можна зробити один, але сучасний. Цим планують зайнятися фахівці Крюківського вагонобудівного заводу.

Близько 160 тисяч вагонів нині знаходиться на балансі «Укрзалізниці». Через зниження кількості перевезень у Східні регіони, говорить губернатор Віктор Бугайчук, вивільниться значна кількість вагонів. Більшість з них застаріла. Відтак нині гостро стоїть питання про оновлення рухомого складу.

/Віктор Бугайчук, голова Полтавської ОДА
Ми зараз готуємо пропозицію, попередньо переговорили, що вирізати ці вагони. Порізати на металолом і робити нові вагони. 3 вагони металолому дає 1 новий вагон/

Втілення цих планів, зазначають фахівці, дасть можливість стабілізувати ситуацію на внутрішньому ринку. Один із заводів, який займеться оновленням старих вагонів, – Крюківський вагонобудівний завод.

/Дмитро Орлов, т.в.о. директора Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА
Департаментом спільно з Крюківським вагонобудівним заводом надано пропозиції по проекту загальнодержавної цільової економічної програми розвитку промисловості до 2020 року щодо закупівлі вантажних та електропоїздів та приміських дизель-поїздів/

Крім того, говорить Дмитро Орлов, Крюківський вагонобудівний завод планує модернізувати вагони і для Київського метрополітену.

Стрічка новин