З офіційним візитом у Полтаві побував заступник Глави місії Посольства Великобританії в Україні Мартін Дей

З офіційним візитом у Полтаві побував заступник Глави місії Посольства Великої Британії в Україні Мартін Дей. Посольство фінансує проект, завдання якого – просування реформ, необхідних для впровадження Угоди про асоціацію. Іноземний гість прибув, щоб розповісти про можливості, які відкриються перед українцями в ході Євроінтеграції.

Страх змін і консервативне мислення не повинні завадити українцям освоювати європейські ринки. Про це йшлося під час зустрічі керівництва області з британськими гостями. Мартін Дей – заступник Глави Місії Посольства Великої Британії в Україні – цікавився промисловим потенціалом області, реалізацією у регіоні інвестиційних проектів та можливостями співпраці.

/Мартін Дей, заступник Глави Місії Посольства Великої Британії в Україні
Угода про Асоціацію дає вам, українцям, українським фірмам і компаніям, велику можливість розвиватись. Я не кажу, що виводити продукцію на європейський ринок легко, але це – величезні можливості/

Цього року Полтавщина отримала 38 мільйонів прямих іноземних інвестицій, 27% з них надійшли від країн Європейського Союзу. Незважаючи на складну економічну ситуацію в державі, підприємства агропромислового комплексу області спрацювали прибутково, приріст становить 25%. Освоєння нових ринків збуту лише покращить показники, наголошували під час зустрічі.

/Віктор Бугайчук, голова Полтавської ОДА
Ми також будемо надавати всю можливу підтримку представникам бізнесу, які виходитимуть на незнайомі ринки, освоюватимуть незнайомі способи ведення бізнесу. Шлях здолає той, хто йде/

Прикладом економічного розвитку для України, як зазначалося, має слугувати Польща. Нині це розвинена європейська держава, у якої нам є чому повчитися.

Стрічка новин