Перед зимою фахівці закликають перевірити свій автомобіль

Змінити шини, підготувати ходову частину, перевірити електрообладнання. Це лише невелика частина того, що перед холодами повинен зробити кожен водій. Адже саме взимку в найбільш непідходящий момент в автомобіля можуть проявитись слабкі місця, завдати непередбачених проблем і... додаткових витрат.

Коли листя на деревах майже опало, світловий день помітно зменшився, а зниження температури повітря нагадує про наближення холодів, кожен дбайливий водій починає готувати свого «залізного коня» до зимового періоду. Так Микола вже провів всі необхідні процедури.

/Микола Стрельцов, водій
По ходовій, зимову гуму, патрубки перевірив і все/

А цей водій, пан Віталій, взимку виїжджати не збирається. У нього, говорить, транспорт до зими не пристосований.

/Віталій Значенко, водій
Літом, весна-літо, а що старістю мені? Потихеньку, і поїхав. Для зими отаку машину треба, а для літа мотоцикл гарний, і недорого придбав - 7500 гривень/

В Державтоінспекції застерігають: і водіям мотоциклів, і водіям автомобілів до зими слід підготуватися належним чином, оскільки вночі температура вже опускається нижче +5.

/Валерій Таран, заступник начальника ДАІ м.Полтави
ДАІ м.Полтави звертається до водіїв: у разі ускладнення погодніх умов необхідно замінити гуму з літньої на зимову, перевірити антифриз в системі охолодження, передивитися зарядку акумуляторної батареї/

А ще, розповідають фахівці сервісного центру, необхідно перевірити стан гальм, двигуна, електрообладнання та щітки склоочисників.

/Анатолій Солодовник, технічний директор «Аикон-Авто»
Досвідчений водій завчасно знає погодні умови і прогнозує, та завчасно готує автомобіль до зими, тобто, період підготовки, він ще продовжується в зв'язку з тим, що погода дозволяє підготувати авто до зими/

Нині вже немає черг, відтак в автосервісі зможуть замінити гуму за 40 хвилин. Відтак, зробивши необхідні процедури, фахівці закликають подбати про свою безпеку та безпеку оточуючих. Водії ж говорять: підготуватися до зими – не проблема. Головне – не порушувати Правила дорожнього руху.

/Микола Стрельцов, водій
Напевно, не швидко їздити – це найголовніше зимою, а так... І ще потрібен досвід їзди зимою по наших дорогах/

В зимовий період експлуатації у нагоді може стати щітка для очищення від снігу, скребок для скла, сервісна хімія та металева лопата.

Стрічка новин