З миру по нитці – голому сорочка

З миру по нитці – голому сорочка. Навіть ветерани допомагають воїнам із АТО. Первинна ветеранська організація Полтавського інституту зв'язку зібрала кошти на потреби бійців, які воюють на Сході. Із головним ініціатором зустрілися Олена Ляшенко та Сергій Сепітий.

Старенькі воїни потроху складають гроші на потреби Первинної ветеранської організації Полтавського інституту зв'язку. Щорічний внесок - 50 гривень. Самих членів організації - близько 150 чоловік. Вони пам'ятають Велику Вітчизняну, і знають, що єдність тилу і фронту на війні важлива. Тож зі своїх скромних заощаджень вирішили виділити для наших, які воюють на Сході. До них приєдналася Спілка українських офіцерів, кожен її учасник поклав у спільний котел по 200 гривень.

/Михайло Ревуцький, голова Первинної ветеранської організації Полтавського інституту зв'язку
І того вийшло у нас 6200 гривень. А далі зв'язалися ми із нашим випускником, який командує батальйоном у зоні АТО, Іваном Петренком, доручили ми одному ветерану, щоб він зв'язався із ним, спитав, що їм потрібно/

Навіть у 41 році стан армії був кращим, каже ветеран-зв’язківець. Михайло Ревуцький звинувачує у її занепаді 4 українських президентів, які тільки те й робили, що скорочували кадри та зменшували фінансування.

/Михайло Ревуцький, голова Первинної ветеранської організації Полтавського інституту зв'язку
Жоден навіть далекоглядний політик не може сказати, як будуть розвиватися події на міжнародній арені через 10-15 років. Тому треба армію зміцнювати, щоб вона мала сучасну зброю, вишколеною була/

У зоні АТО воюють випускники колишнього інституту зв'язку. Первинна ветеранська організація при ньому діє із 20 березня 2000 року.

Стрічка новин