У Полтаві знову відкрилася «Школа успішного працівника»

У Полтаві знову відкрилася «Школа успішного працівника», проект Обласного молодіжного центру. Він працює уже 4-ий рік поспіль і допомагає молодим працівникам стати конкурентноспроможними на ринку праці. 

 

Олена Кошуба – третьокурсниця. Вона прийшла до «Школи успішного працівника» по нові можливості і, якщо пощастить, – по роботу.

/Олена Кошуба, слухачка «Школи успішного працівника»
Я відношу себе до ініціативних людей. Мені цікаво дізнатися про працевлаштування, співбесіди, поширити свої знання в лідерських якостях/

Таких, як Олена Кошуба – близько 40 чоловік. Школу започаткували 4 роки тому. Цьогоріч 90 відсотків її слухачів – дівчата. На запитання «із чим це пов'язане», у школі розводять руками. Цьогорічний сезон почали із привітань – усім представникам ЗМІ на відкритті вручили грамоти. Що ж до діяльності – слухачі курсів навчатимуться бути конкурентноспроможними на ринку праці.

/Анатолій Безпалюк, директор Обласного молодіжного центру Полтавської ОР
Всі говорять зараз про те, що є замкнутий круг, коли студент закінчує навчальний заклад і не може знайти роботу. На початкових курсах ми говоримо про те, що потрібно іти працювати навіть безкоштовно, головне - здобути досвід/

Правильно подати себе на співбесіді, у резюме, ведення телефонної розмови із роботодавцем – саме це відпрацьовуватимуть слухачі Школи на тренінгах та семінарах протягом місяця. Кульмінацією, обіцяє Анатолій Безпалюк, стануть стажування на підприємствах та організаціях різних форм власності.

Стрічка новин