В бібліотеці говорили про те, якою має бути психологічна допомога дітям

Якою має бути психологічна допомога у надзвичайних ситуаціях для дітей, говорили сьогодні в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. Спеціальний тренінг, присвячений цій темі, влаштували для соціальних працівників, волонтерів, вчителів.

Близько двох десятків учасників зібрали на тренінг представники організації «Всеукраїнський жіночий консорціум». Головна мета – розповісти про те, які слова необхідно знаходити для дітей, які потрапили у надзвичайні ситуації.

/Андрій Кінаш, учасник тренінгу
Перед суспільством зараз стоїть велика кількість викликів, і реакцією на ці виклики є конфлікти. Серед дітей вони протікають більш гостро. І способи виходу з них, як допомагати дітям, допоможе розв'язати цей тренінг/

Кожен конфлікт у дитячому середовищі унікальний. Саме тому тренер організації Олена Соловйова наголосила присутнім на тому, як діти різного віку реагують на кризу, якої додаткової допомоги вони потребують. Зокрема мова йшла про категорії дітей-переселенців.

/Наталія Рисенко, зав. відділом соціокультурної діяльності Обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.Гончара
Бібліотека сьогодні виступає рівноправним партнером з громадською організацією, тому що не тільки бере участь у цих тренінгах, а й буде, можливо, проводити окремі блоки цих тренінгів. Крім цього, бібліотека посилює тренінги літературою, інформацією, яка є у нас у бібліотеці/

Темі психологічної допомоги дітям у бібліотеці присвятять три тренінга.

Стрічка новин