Полтавський міський голова Олександр Мамай знову не з'явився на суд

У Полтаві вкотре намагалися розглянути справу про адміністративне правопорушення міського голови Олександра Мамая. Проте в Октябрському районному суді останній знову не з'явився. Відсутність головного фігуранта справи його представник пояснив хворобою, про що надав відповідні документи.

Перше, з чого почали судове засідання, - з'ясування причин неявки Олександра Мамая. Його представник надав судді документи, які підтверджують поважність причини відсутності. Як виявилося, прийти цього разу до суду Олександрові Мамаю завадила хвороба. Далі - учасники судового процесу перейшли до розгляду заяви представника про відвід судді. За словами Олександра Ковжоги, існують обставини, які викликають сумніви щодо її неупередженості.

/Олександр Ковжога, представник О.Мамая в суді
Такими обставинами я вважаю є той факт, що суддя Гольник була на прийомі у мера міста Полтави Мамая з письмовою заявою щодо вирішення свого особистого питання по ремонту помешкання, у якому вона проживає. Заява не була задоволена. /

Проте будь-які заяви щодо упередженості судді, на думку прокурора, є надуманими та не відповідають дійсності.

/Валерій Колос, прокурор
Доводів, конкретних доказів, що у судді є упередженість чи зацікавленість у прийнятті рішення у цій справі, не наведено./

Після того, як суддя Лариса Гольник повернулася із нарадчої кімнати, задоволенню заяви представника Олександра Мамая було відмовлено, адже наведені докази не свідчать про зацікавленність судді у розгляді справи.

/Лариса Гольник, суддя Октябрського районного суду м.Полтави
Звернення судді Гольник як жительки Полтави на особистий прийом до Полтавського міського голови стосувалося ремонту стін та укріплення фундаменту багатоквартирного житлового будинку, який знаходиться на балансі Полтавської міської ради та є комунальною власністю міста, а не є вирішення особистого питання по ремонту помешкання, як зазначено у заяві про відвід./

А от розгляд основної справи судді знову довелося перенести.

((СИНХРОН ХР 00:00:24
СИНХРОНИРУЕМЫЙ: Олександр Шамота
ТИТР: депутат Полтавської міської ради
Це вже вчергове, вкотре відбувається такий фарс, коли Полтавський міський голова не з'являється на засідання. Наша принципова позиція - реформи повинні починатися не тільки в Україні, а й у Полтаві. Ми повинні почати з того, що винести обвинувальний вирок у цьому питанні, яке набридло вже всьому місту.))

Наступне судове засідання стосовно справи Олександра Мамая відбудеться наступної п'ятниці 7 листопада о 9-ій годині ранку в Октябрському районному суді м Полтави.

Стрічка новин