Представники Громадської ради при ОДА обговорили підсумки парламентських виборів-2014

Представники Громадської ради при облдержадміністрації обговорили підсумки минулих парламентських виборів. На засідання круглого столу запросили міжнародних та громадських спостерігачів, членів політичних партій, самовисуванців. Як на думку громадськості пройшли вибори до найвищого законодавчого органу держави - дивіться далі.

Попри те, що виборчі перегони завершені, на сьогоднішній день важливо виявити сильні та слабкі сторони організації волевиявлення громадян. Саме тому члени Громадської ради при облдержадміністрації влаштували засідання круглого столу. На порядок денний винесли низку питань, пов'язаних із виборами до Верховної ради.

/Володимир Голуб, голова Громадської ради при Полтавській ОДА
Як вони пройшли, які були порушення, чи їх не було, чи пройшло дійсно добре, демократично, як люди брали участь у голосуванні, яка думка спостерігачів від міжнародних організацій і наших політичних демократичних сил./

Загалом на території України за перебігом виборів спостерігали 239 міжнародних спостерігачів від Світового конгресу українців. На Полтавщині працювали четверо його представників.

/Михайло Волик, міжнародний спостерігач від Світового конгресу українців на виборах в Україні
В принципі вибори пройшли доволі спокійно. На дільницях була спокійна обстановка, рахували голоси пунктуально і чесно, це я можу підтвердити. Недоліки, які були, - організаційні./

Міжнародні спостерігачі зійшлися на думці, що у виборах народних депутатів за партійними списками суттєвих погрішностей не було. Натомість результати по мажоритарних округах викликали деякі суперечки.

Стрічка новин