На кордоні Полтавської та Дніпропетровської областей невідомі особи із застосуванням гранатомета та автоматичної зброї напали на інкасаторський автомобіль

30 жовтня опівночі на кордоні Полтавської та Дніпропетровської областей невідомі особи із застосуванням гранатомета та автоматичної зброї напали на інкасаторський автомобіль. Внаслідок обстрілу транспортного засобу злочинці пошкодили автівку та вбили чотирьох осіб, які перебували у ній.

Зухвалий напад на інкасаторський автомобіль стався минулої ночі неподалік села Бродщина Кобеляцького району.

Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області
І інкасатори, і працівники міліції, які знаходилися всередині автомобіля, намагалися дати відсіч злочинцям і відірватися від переслідувачів, рухаючись у бік Дніпропетровська, але транспортний засіб був вражений кількома пострілами з гранатомету і виведений з ладу./

Чотири особи, які знаходилися в автомобілі, загинули. Тіла вбитих правоохоронців та транспортний засіб міліція виявила у Дніпропетровській області. Наразі над розкриттям злочину працюють слідчо-оперативні групи двох областей.
Міліція звертається до всіх водіїв, які у період з 23-ої години 29 жовтня до 1-ої ночі 30 жовтня рухалися автодорогою Решетилівка - Царичанка - Дніпропетровськ, з проханням надати свої відеореєстратори (у разі їх наявності) для ідентифікації злочинців або поділитися інформацією, яка б допомогла прискорити розкриття цього зухвалого злочину.
Всю інформацію правоохоронці просять надавати за телефонами, які ви бачите на екранах.

(095) 050 0366

(05343) 3 13 38, 3 11 70

102

Стрічка новин