У Полтаві відбувся 18-ий міський конкурс «Наталка Полтавка»

У Полтаві відгримів 18-ий міський конкурс «Наталка Полтавка». Вісім учасниць на сцені продемонстрували не лише свою природну дівочу вроду, а й здивували глядачів та членів журі власними талантами. Хто цього року отримав корону переможниці, знають наші кореспонденти.

Грація, вишуканий смак, витонченість – усе це про учасниць 18-ого міського конкурсу краси і талантів «Наталка Полтавка – 2014». Цього разу за звання найпривабливішої дівчини нашого міста змагалися 8 чарівних конкурсанток.

/Леся Марталішвілі, директор Полтавського МБК
Звичайно, всі наші вісім учасниць – найдостойніші, найпривабливіші, найкрасивіші дівчата нашого міста. Вони представляють різні навчальні заклади, різні вікові категорії. І ми маємо надію, що всі вони будуть дуже креативні, творчі, веселі, запальні./

Проявляли свої творчі здібності дівчата у чотирьох конкурсних епізодах: загальний вихід, відеовізитка, конкурс талантів та фінальне дефіле. Серед нинішніх претенденток на корону – як ті, хто вперше змагатимуться за звання найвродливішої, так і досвідчені учасниці різноманітних конкурсів краси та талантів. Участь у них, говорять дівчата, – гарна можливість реалізувати себе.

/Ірина Ляшенко, учасниця конкурсу «Наталка Полтавка - 2014»
По-перше, це задоволення. Коли ти виходиш на сцену, ти просто... Це взагалі такі почуття, які не передати! Також ти можеш самовиразитися, можливо, набрати цікавих якостей у своєму характері, стати якоюсь іншою./

За час репетицій та напруженої підготовки до конкурсу його учасниці встигли потоваришуватися. Тож сьогодні, зізнаються, на сцені вболівають одна за одну.

/Юлія Вербицька, учасниця конкурсу «Наталка Полтавка - 2014»
Між дівчатами дуже гарні стосунки, такі товариські, дружні. Конкуренція відчувається, але вона така більше у комедійній формі./

За словами конкурсанток, справжня «Наталка Полтавка» повинна бути...

- Красивою, веселою і, найголовніше, вона має бути справжньою полтавкою.
- Я думаю, що вона в першу чергу має бути щирою.
- Ніжною, талановитою, трішки сором’язливою і достойною перемоги конкурсанткою.))

Цього вечора, на думку членів журі, якнайкраще проявити всі ці якості вдалося Ірині Ляшенко. Вона у підсумку і отримала корону переможниці.

Стрічка новин