В податковій сьогодні вшанували ветеранів служби

У Головному управлінні Державної фіскальної служби Полтавщини відзначили День вшанування пенсіонерів та ветеранів органів податкової служби України. Цим людям, розповідають нинішні податківці, вони завдячують становленню сучасної ефективної служби.

Ветеран Великої Вітчизняної війни Борис Петрович демонструє написані книги, які йому вдалося видати за сприяння Податкової служби Полтавщини. Саме в цій сфері чоловік пропрацював не одне десятиліття.

/Борис Ковтун, почесний член місцевого осередку ВГО «Асоціація ветеранів ДПС України»
Працював економістом в обласному відділі фінансів. Потім у відділі державних доходів, трішки експертом – перевіряв підприємства/

Сьогодні пенсіонер прийшов на звітно-виборну конференцію обласного місцевого осередку «Асоціації ветеранів Державної податкової служби України».

/Микола Сасун, голова місцевого осередку ВГО «Асоціація ветеранів ДПС України»
Приїхали з усіх районів, і ми будемо сьогодні вибирати склад, голову, ревізійну комісію. Хочемо попрацювати плідно, щоб наші ветерани відчували підтримку зі сторони «Асоціації ветеранів» і їм жилося краще в ці дні/

Проведення конференції приурочили до відзначення Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів-податківців, який святкується 30 жовтня.

/Василь Храмов, в.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області
Податківці Полтавщини завжди були професіоналами своєї справи. Прийшовши в податкові органи наприкінці 90-х років минулого століття, вони розбудовували фундамент податкових органів Полтавщини/

На Полтавщині «Асоціація ветеранів податкової служби» налічує понад півтисячі осіб. До регіонального осередку входить одне обласне та 9 районних відділень.

Стрічка новин