В обласній біблотеці для юнацтва імені Олеся Гончара пройшов творчий вечір полтавської поетеси-піснярки Галини Вовченко

На "Осіннє рандеву" запросила шанувальників своєї творчості відома полтавська поетеса-піснярка Галина Вовченко. В обласній біблотеці для юнацтва імені Олеся Гончара мисткиня влаштували творчий вечір, на якому презентувала власні фоторобОти, поезії, пісні.

У теплій, по-справжньому родинній атмосфері проводить свій творчий вечір поетеса Галина Вовченко. Поширену думку про те, що осінь - час депресії та поганого настрою вона категорично заперечує.

/Галина Вовченко, поетеса-піснярка
Я дуже люблю саме в осінній період зустрічатися з шанувальниками, з тими, хто знає і хто не знає, з молоддю, щоб разом зі мнгю, і я сама, і ті, хто приходить на зустріч зробили той крок за двері. Я кажу, що найкращий спосіб лікування депресії - це зробити крок за двері./

Вийти на вулицю, побачити красиву природу, поспілкуватися з людьми, поринути у поетичний світ - усе це може бути ліками від осінньої депресії, мисткиня. У бібліотеці для юнацтва Галина Вовченко презентувала виставку власних світлин. В об'єктив її фотокамери потрапили чудові полтавські краєвиди та цікаві особистості. Переглянувши експозицію, на запрошених чекала музична година із піснями на слова полтавської поетеси. А підсумувала весь захід автограф-сесія.

/Галина Вовченко, поетеса-піснярка
У цьому форматі 3D: "де?" - на виставці, "де?" - в залі, "де" - знову тут. Але все це відбувається під єдиною темою "Осіннє рандеву з Галиною Вовченко" і знову під єдиною темою - музика, пісня./

На творчій зустрічі не обійшлося і без виконання наживо пісень. Одну з композицій присутнім подарував давній знайомий Галини Вовченко Володимир Раковський.

Брігіда

Стрічка новин