За січень-вересень цього року обсяг послуг реалізованих споживачам підприємствами сфери послуг, становив майже 3 мільярди 400 мільйони гривень.

За січень-вересень цього року обсяг послуг реалізованих споживачам підприємствами сфери послуг, становив майже 3 мільярди 400 мільйони гривень. Найбільше питому вагу в загальному обсязі реалізованих послуг займали послуги підприємств транспорту, поштової та кур'єрської діяльності.

Послуги - це результат різнорідної діяльності, яка здійснюється виробником на замовлення будь-яких споживачів. Момент реалізації послуги збігається з моментом надання її споживачеві, розповідають в обласному управлінні статистики.

/Ірина Поляніна, начальник відділу статистики нефінансових послуг ГУ статистики у Полтавській області
За січень–вересень 2014р. обсяг послуг, реалізованих споживачам підприємствами сфери послуг, становив 3398,6 млн.грн. У середньому за звітний період одному мешканцю області було реалізовано послуг на 2335,2 грн./

У вересні цього року обсяг послуг, реалізованих споживачам сфери послуг становив понад 460 мільйонів гривень.

/Ірина Поляніна, начальник відділу статистики нефінансових послуг ГУ статистики у Полтавській області
Найбільшу питому вагу в загальному обсязі реалізованих послуг займали послуги підприємств транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (40,0%), пов’язаних з інформацією та телекомунікаціями (22,7%), діяльністю у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (9,9%), професійною, науковою та технічною діяльністю (7,9%), операціями з нерухомим майном (7,2%), охороною здоров’я та наданням соціальної допомоги (5,6%)./

Найбільше послуг було реалізовано в Полтаві, Миргороді та Кременчуці.

Іващенко

Стрічка новин