Міліція говорила з дітьми про наркотики

В обласному управлінні Міністерства внутрішніх справ сьогодні зібрали понад 200 учнів шкіл міста. І все для того, щоб вберегти дітей від наркозалежності. Зазвичай наркотики починають вживати у підлітковому віці, тож вікову аудиторію, для якої організували захід, формували цілеспрямовано. Марина Молька – далі.

У порівнянні з минулим роком у 2014 кількість злочинів, скоєних неповнолітніми, зменшилась. Немає і таких, які скоєні під дією наркотичних речовин. Проте це не привід забути про профілактику наркоманії, говорять у міліції. Для дітей старших класів влаштували зустріч в обласному управлінні профільного Міністерства, провели бесіду, показали документальний фільм. Побачене і почуте не залишило підітків байдужими.

/Іван Яресько, учень ЗОШ №8 м.Полтави
Був друг, який підсів на наркотики, я перестав з ним спілкуватись. Він завис дуже, немає друга, не стало/

Проводити профілактичну роботу з молоддю, говорять педагоги, ніколи не пізно.

/Вікторія Пашолка, вчитель ЗОШ №4 м.Полтави
Якщо раніше - це чудово, зараз - своєчасно, ще пізніше буде доречно/

Те, що дитина вживає наркотики, стає для батьків шокуючим відкриттям, говорять у міліції. І хоча нині на обліку у правоохоронних органів міста не перебуває жодного наркозалежного підлітка, це не означає, що таких дітей у Полтаві немає.

/Жанна Ахіджанян, начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Полтавській області
Я звертаюся до батьків, якщо вони бачать, що дитина вже вживає наркотики, палить, хай звертаються до органів МВС. Це не означає, що ми щось зробимо дитині, чи майбутнє у неї буде якесь не таке, ми проведемо відповідну профілактичну роботу/

Проблема не надумана, вона існує, переконують організатори профілактичної зустрічі з дітьми.

/Микита Кашницький, голова ВГО «Всеукраїнський конгрес молоді і студентів»
Ця зустріч – це попередження, це по-перше. По-друге, наша країна посідає 2 чи 3 місце по кількості смертей від наркотиків у Європі/

Цього факту, говорять у міліції, більш ніж достатньо, щоб проводити відповідну роботу з молоддю. Як показує практика, вона не даремна.

Стрічка новин