Працівники виборчої дільниці в ОЦЕВУМі зафіксували порушення з боку одного із виборців

Працівники виборчої дільниці, яка розташована в Центрі естетичного виховання учнівської молоді, зафіксували порушення з боку одного із виборців. Чоловік всупереч закону намагався винести виборчі бюлетні за межі дільниці.

Конфлікт на виборчій дільниці в обласному Центрі естетичного виховання учнівської молоді розпочався близько 17-ї години. Тут, за словами очевидців та спостерігачів, один із виборців, розписавшись в отриманні бюлетенів, намагався їх забрати з собою. Анатолій Грядовкін виявив цього чоловіка та не допустив правопорушення.

/Анатолій Грядовкін, член ДВК
– Що ви хотіли зробити з бюлетнем?
– Я хотів сховати і винести його. Так мені захотілося/

За словами членів виборчої дільниці, Володимир Янко взяв бюлетні, але замість того, щоб вкинути їх у скриньку, заховав у кишеню своєї куртки.

/ІНТЕРШУМ
Розмова порушника та члена ДВК/

На запитання кореспондента, чи правда, що він їх збирався винести за межі дільниці, почули наступну відповідь.

/Володимир Янко, виборець
Запитання: Говорять, що ви збиралися їх винести за межі дільниці
Відповідь: Я думаю, ці пани, які вони... Перехвилювалися, злякалися, втомилися від напруженого дня
Запитання: Тобто, ви спростовуєте цю інформацію
Відповідь: Безумовно!/

У ході з'ясування ситуації пан Володимир на бюлетнях написав, що відмовляється від голосування та вже в присутності нашої знімальної групи вкинув їх до скриньки, таким чином звільнивши себе від відповідальності.

/Едуард Волков, юрист
В даному випадку ми чітко спостерігали брудні політичні технології ще 2004 та 2012 років, які були властиві злочинній владі. Вони влаштовували «каруселі» на виборчих дільницях/

Подібні випадки, говорять фахівці, активно впроваджувалися під час попередніх виборчих кампаній.

/Едуард Волков, юрист
Якби особа справді винесла дані бюлетні, або пошкодила їх, тобто виборчу документацію, це могло б бути адміністративною відповідальністю, або кримінальною відповідальністю. Але це у випадку, коли вона перетнула межу виборчої дільниці/

Лише завдяки пильності членів виборчої дільниці, резюмує Едуард Волков, вдалося уникнути порушення виборчого законодавства.

Стрічка новин