У Полтаві провели благодійний аукціон

У Полтаві провели благодійний аукціон. Бізнес-еліта області купувала на ньому малюнки та вишивки, які підготували вихованці двох дитячих будинків. Виручені кошти розділили: половина піде на дитячі потреби, половина – в зону АТО. Більше знає Олена Ляшенко. 

У готелі «Галерея» демонструють роботи – їх намалювали та вишили спеціально для благодійного аукціону діти із Кобеляцького та Варварівського дитячого будинку. Провідна тематика – «Я не хочу війни». Бізнес-еліта області реєструється і розглядає роботи.

/Бліци
- «Голуб миру нам сподобався»
- Більшість дітей показують те, про що вони мріють. Щоб скоріше настав мир, злагода, добробут у країні/

Ось таку вишивку облюбував організатор благодійного аукціону Микола Чернецький. Він запевняє: хоча на носі вибори, тут – ні грама політики.

/Микола Чернецький, організатор благодійного аукціону
Хочу показати приклад. Приклад тим, хто займається сьогодні отаким підкупом виборців, хабарництвом. Цього не можна робити. Ми, якщо хочемо бути політиками-європейцями, ми мусимо бути комунікаторами між людьми, які мають гроші, та тими, хто їх потребує/

Найбільші зараз потреби у армії. Бійцям та пораненим у зоні АТО передали половину виручених коштів. Іншу половину відвезли до дитячих будинків, діти з яких малювали для аукціону. Із 37 представлених лотів продано 28. Всього – на 21 тисячу 100 гривень.

Стрічка новин