Про недопущення порушень під час виборів 26 жовтня губернатор говорив на нараді із сільськими головами

Сьогодні про недопущення порушень під час виборів 26 жовтня губернатор Полтавщини говорив на нараді із сільськими головами деяких районів. Очільник області наголосив на відповідальності, що може загрожувати особам, які вдаватимуться до підкупу виборців, нехтуватимуть виборчим законодавством.

Нараду із очільниками сільських рад Полтавського, Кременчуцького, Новосанжарського, Глобинського, Козельщинського районів голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук присвятив організаційним моментам підготовки до парламентських виборів, а також роботі окружних та дільничних комісій.

/Віктор Бугайчук, голова Полтавської ОДА
Сьогодні зранку підписаний закон про посилення відповідальності порушення прав громадян під час виборчого процесу. Посилення цієї відповідальності – від декількох тисяч гривень до 8 років/

Кожен мешканець Полтавської області повинен скористатися своїм виборчим правом.

/Юрій Кравченко, перший заступник прокурора Полтавської області
Перешкоджання вільному здійснення громадян свого виборчого права, вчинене службовою особою з використанням свого службового становища, карається покаранням у вигляді позбавлення волі від 3 до 7 років. Це тяжкий злочин. Тобто якщо буде будь-яке звернення громадян, будуть вживатися всі адекватні заходи/

Ще до початку волевиявлення правоохоронці Полтавщини мають кілька фактів порушення виборчого законодавства. Переважно вони стосуються нездорової конкуренції серед кандидатів у депутати.

Стрічка новин