Бронетехніку та вантажівки надали Полтавському батальйону територіальної оборони «Лтава»

Бронетехніку та вантажівки надали Полтавському батальйону територіальної оборони «Лтава». Частину бійці віддадуть в зону АТО, дещо залишать собі. Такий подарунок зробив політик, підприємець і громадський діяч Андрій Баранов.

Броньовики «Когуар» та «Спартак», а також дво- та тривісьові потужні вантажні автомобілі приймають бійці батальйону територіальної оборони «Лтава» від політика Андрія Баранова. Всього – 9 одиниць. Такі машини придатні для перевезення особового складу і військових вантажів.

/Андрій Баранов, політик, громадський діяч
Це техніка виробництва Кременчуцького автозаводу. Передана батальйону «Лтава», вони будуть деяку техніку передавати в зону АТО/

Дещо піде на АТО, дещо планують залишити на потреби територіальної оборони. Бійці батальйону «Лтава» кажуть: техніка потрібна завжди. Вони наразі охороняють важливі об'єкти і спокій Полтави.

/Володимир, служить у батальйоні «Лтава»
Перш за все, це охорона мостів, у нас є нафтові вишки. Для боротьби з різними терористичними групами, для підтримання громадського порядку, патрулювання місцевості/

Кількісний склад батальйону «Лтава» та яка в них техніка уже є – не розголошується. Єдине, що розказали про себе захисники Полтави, – вони мають життєвий та бойовий досвід і готові, коли треба, віддати життя за Батьківщину.

Олена Ляшенко

 

Стрічка новин