Спортивний клуб «Полтава» виграв обласний футбольний чемпіонат

Спортивний клуб «Полтава» виграв обласний футбольний чемпіонат! Вперше за останні 19 років титул чемпіона Полтавщини з футболу виграла команда з обласного центру. За тур до завершення чемпіонату області серед команд вищої ліги визначився переможець турніру. Ним стала команда СК «Полтава» (тренер – Володимир Сисенко), яка на чотири очки випереджає найближчого переслідувача – комсомольський клуб «Фламінго». Полтавці виграли чемпіонат області вперше з 1995 року, коли найкращою командою області була «Велта» з легендарним Іваном Шарієм у складі. Символічно, що в останньому турі найближчої суботи новий чемпіон зіграє з переможцем минулорічного розіграшу – командою «Нове життя» з Машівського району.
А вже 1 листопада СК «Полтава» зустрінеться у поєдинку за Суперкубок Полтавщини з чинним володарем Кубка області – «Олімпією» (Савинці).