Водна міліція Кременчука врятувала рибалок, яких зачепив сухогруз

Водна міліція Кременчука врятувала рибалок, яких зачепив сухогруз. Останній через погану видимість не помітив човна, на якому знаходилося троє чоловіків. Подробиці події - далі у сюжеті.

Троє кременчуцьких рибалок і уявити не могли, чим закінчиться їхній черговий виїзд на Дніпро. Абсолютно несподівано на шляху у човна з'явився сухогруз. Рибалки намагалися його обійти, але підвів мотор – у потрібну мить він просто не завівся.

/Денис Захарченко, начальник міліції Кременчука
Один із рибалок встиг зателефонувати до міліції, сказати, що у нас така ситуація, нас не бачать, нас тягне з собою баржа в бік Кіровоградської області/

Працівники водної міліції вийшли на зв'язок з капітаном судна, після чого рибалок вдалося врятувати та доставити їх на берег. На даний час на місці події продовжують роботу слідчі та відповідні фахівці. Дається юридична оцінка події та вирішується питання про відкриття кримінального провадження за статтею 276 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки руху водного транспорту).
Згідно зі статтею 116 Кодексу України про адміністративні правопорушення, рибалки понесуть відповідальність за порушення правил з охорони порядку і безпеки руху на річковому транспорті і маломірних суднах.

Стрічка новин