20 жовтня – Міжнародний день кухаря

20 жовтня – Міжнародний день кухаря. Окрім самих кулінарів, це свято відзначають власники закладів громадського харчування: від маленьких кафе до відомих ресторанів. З нагоди свята наші кореспонденти побували в одному з дитсадків міста, поспілкувалися з кухарями та їх помічниками, які щодня готують для найменших полтавців.

Професія кухаря – одна із найбільш запитаних у світі. Від якості харчування залежить здоров'я і тривалість життя. На фахівцях, які готують страви для малечі, – підвищена відповідальність. Дитячі шлунки не взмозі перетравити грубу їжу, яка містить важкі жири, барвники та канцерогенні речовини. Продукти завжди повинні бути свіжими і приготованими з дотриманням усіх технологій. У 17-му дитсадку Полтави за це ось уже 17 років відповідає шеф-кухар Олена Голуб.

/Олена Голуб, шеф-кухар ДНЗ №17
Щоб приготувати якісну страву, потрібні 2 речі: це якісна сировина та професіоналізм кухарів, а кухарі у нас всі освічені, працюють давно. Мені як шеф-кухарю, легко з ними працювати, бо кожен – на своєму місці/

Олена Володимирівна – випускниця Харківського інституту громадського харчування. Нині під її керівництвом працюють 2 кухаря і стільки ж помічників. Тричі на день вони готують страви для малечі. У раціоні – риба, м'ясо, овочі та фрукти.

/Оленка, відвідує ДНЗ №17
Нас годують різними корисними стравами. Ми кажемо: «смачно дуже» та «дуже дякуємо», що вони нас смачно годують так/

/Даринка, відвідує ДНЗ №17
- Інколи дають щось солоденьке?
- Так, коли у когось День народження: цукерки, печиво, сік/

Вартість харчування для дитини ясельної групи - 8 грн. в день, для більш старших дошкільнят - 10 грн. Сюди входять сніданок, обід та вечеря. Денне меню оприлюднюють заздалегідь, аби батьки ознайомились, що їстимуть їхні діти.

/Олена Голуб, шеф-кухар ДНЗ №17
Навіть ті діти, які давно пішли з нашого дитсадка, вітаються і згадують наші страви!/

У Полтаві – близько 50 дитсадків, у яких працює ціла армія кухарів.

/Лариса Хилименко, завідувачка ДНЗ №17 м. Полтави
В колективі діти їдять краще, ніж вдома. Я хочу в цей день, в день працівників харчоблоку, день кухарів, привітати своїх працівників і всіх працівників закладів освіти з цим чудовим святом/

Багато діток навчають тримати ложку і самостійно їсти саме тут, у дитячому садку, а смак цих страв пам'ятають усе життя.

Стрічка новин