Справи про вбивства мера Кременчука та судді Автозаводського районного суду передадуть до суду в листопаді

Вже понад місяць прокуратуру Полтавщини очолює Ян Стрелюк. Увійшовши у курс справ, новий прокурор області провів прес-конференцію, акцентувавши увагу на питаннях, які найбільше непокоять жителів регіону. Серед таких - розслідування вбивств колишнього міського голови Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського районного суду Олександра Лободенка. Обидва кримінальні провадження, зауважив Ян Стрелюк, об'єднали в одне. Більше про це - у наступному сюжеті. 

Цього року полтавську громаду сколихнула звістка одразу про два вбивства: судді Автозаводського районного суду Кременчука Олександра Лободенка та Кременчуцького міського голови Олега Бабаєва. Упродовж кількох місяців над розслідуванням цих злочинів працювала ціла армія правоохоронців. За цей час стало відомо багато фактів, говорить прокурор Полтавської області Ян Стрелюк, яких саме - не розповів. Натомість зазначив, що нині 2 кримінальні провадження об'єднали в одне.

/Ян Стрелюк, прокурор Полтавської області
Затримані і перебувають під вартою 5 осіб, які причетні до вчинення цих злочинів. Я думаю, що наступного місяця обвинувальний акт по цьому кримінальному провадженні спрямують до суду, дадуть оцінку ролі кожного із підозрюваних в цьому кримінальному провадженні/

Розпочала прокуратура області і перевірку стану збереження об'єктів цивільної оборони. Їх в області 219, більшість - у незадовільному стані.

/Ян Стрелюк, прокурор Полтавської області
Вже зареєстрували кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 2-ю Кримінального кодексу України щодо неналежного виконання службовими особами органу місцевого самоврядування своїх обов'язків. В бомбосховищі роками зберігалося і зберігаєься зерно, орендна плата не сплачується/

Нині пріоритетні напрямки нагляду для органів прокуратури, наголосив Ян Стрелюк, - це сфери бюджету, державних закупівель, земельних правовідносин і паливно-енергетичного комплексу.

Стрічка новин