Місяць у Полтавському Художньому музеї імені Ярошенка пробула виставка кераміки

Місяць у Полтавському Художньому музеї імені Ярошенка пробула виставка кераміки. Свої роботи виставляли учні 6 гуртків міста. Вироби з глини у виконанні дітей показують раз на 2 роки. Виставку урочисто закрили і на згадку видали буклет. 

«Слов'янські мотиви в кераміці» – така назва виставки дитячих робіт із глини, яку урочисто закрили в Полтавському Художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Так же називається каталог, який залишився про неї на згадку. Усім, хто свої роботи виставив, дісталися грамоти і подарунки від Галереї мистецтв. Самі керамісти кажуть: святкувати приємно, але більше до вподоби просто ліпити.

/Наталія Асташова-Бабенко, організатор виставки
Мені подобається, коли в мене діти, коли вони приходять, і ми ліпимо. І це основне, і я думаю, що і дітям це передається. Вони так довго буває сидять у наших майстернях.../

Робіт на виставці небагато. Більшість із них – результат колективної праці. Є милі дрібнички, типу мальованих ляльок та підвісок, є речі масивні. Центральною фігурою на виставці була птиця Гамаюн – міфічна істота, вісник між людьми і богами. Реконструкцію слов'янських воїнів часів князя Володимира зробили у майстерні школи №2. Ліпили їх троє хлопців більше місяця. Розмальовані панно «Цвіте терен» та «Щедрівочки» – теж праці колективні, робили їх дівчата обласної науково-технічної станції. Діти кажуть: працювати із глиною цікаво.

/Іванна-Анастасія
Це цікаво тим, що ти можеш зробити все, що тобі хочеться, все, що приходить на думку, все можна втілити в якусь роботу/

/Дмитро
Фантазію розвиває, дуже цікаво з друзями ліпити і пізнавати історю/

Виставка, яку урочисто закрили, була п'ятою. Їх влаштовують раз на 2 роки.

Стрічка новин