Військовий збір включили до нової форми

На сьогодні Державною фіскальною службою розроблено та направлено на підпис до Міністерства фінансів проект форми податкового рохрахунку, який передбачає відображення податковим агентом загальної суми нарахованих доходів у вигляді процентів та доходів. З останніх утримується військовий збір, і загальну суму утримано з них податку у формі №1 ДФ.

Починаючи з серпня, українці сплачують 1,5% збір зі своєї заробітної плати на користь держави. На казначейські рахунки кошти перераховують податкові агенти.

/Дар'я Шляхова, головний державний інспектор інформаційно-комунікаційного відділу ДПІ м.Полтава
На сьогодні Державною фіскальною службою розроблено та направлено на підпис до Міністерства фінансів проект форми податкового розрахунку, який передбачає відображення податковим агентом загальної суми нарахованих доходів у вигляді процентів, та доходів, з яких утримується військовий збір/

Доходи відображатимуться у формі №1 ДФ. До набрання чинності цієї форми Податкового розрахунку платники мають користуватися Податковим розрахунком сум доходу і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Міндоходів України від 21 січня цього року.

/Дар'я Шляхова, головний державний інспектор інформаційно-комунікаційного відділу ДПІ м.Полтава
Після прийняття нової форми Податкового розрахунку за формою №1 ДФ податкові агенти зобов'язані будуть за новою формою подати новий звітний (уточнюючий) податковий розрахунок за ІІІ квартал 2014 року лише із заповненням загальної суми нарахованих у звітному періоді доходів у вигляді процентів та доходів, із яких утримується військовий збір, і загальну суму утриманого з них податку/

За два місяці українським військовим полтавці зі своїх доходів перерахували близько 10 мільйонів гривень.

Стрічка новин