Щоб у домівках полтавців було тепло, потрібно переглянути і тарифи на теплопостачання

Щоб у домівках полтавців було тепло, потрібно переглянути і тарифи на теплопостачання, переконані представники громадськості. Ціни на тепло, воду та електроенергію люди вважають завищеними. Сьогодні вони прийшли на засідання комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, щоб до їхньої думки дослухались і вжили відповідних заходів.

Представники громадської організації «Громадський майдан Полтавщини» звернулися до голови комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства Степана Бульби з проханням створити робочу групу, яка займатиметься вивченням діяльності комунальних підприємств «Полтававодоканал» та «Полтаватеплоенерго».

/Олександр Лещенко, представник громадськості
Повної інформації ми не маємо, у нас є підозри, що тарифи завищені. Ми це перевіримо, якщо вони завищені, вимагатимемо їх зниження/

Щоб отримати повну інформацію щодо обгрунтованості тарифів, представники громадськості звернулися до комунальних підприємств. У «Полтававодоканалі», розповідає його керівник Олег Кретович, людям надали усі необхідні документи.

/Олег Кретович, генеральний директор КП «Полтававодоканал»
Тарифи встановлені з 1-го серпня цього року, але витрати, які закладені в цих тарифах, вони були такими на травень-червень. Зріст цін призвів до того, що ті тарифи, які ми маємо, зараз економічно необгрунтовані/

Тож знову виникла необхідність переглянути тарифи в бік їх збільшення. Та, зважаючи на ситуацію в державі, робити цього поки що не будуть, говорить Олег Кретович. Депутати розглянули звернення голови Громадської ради Володимира Голобу до голови профільної комісії обласної ради Степана Бульби і обіцяють вжити заходів.

/Степан Бульба, голова постійної комісії обласної ради з питань ЖКГ
Думаю, ми на це відреагуємо, разом з ОДА створимо робочу групу для перевірки роботи цих підприємств/

Представники громадськості хочуть брати участь в роботі усіх тимчасових комісій обласної ради. Таким чином, переконані, можна контролювати прийняття важливих рішень.

Стрічка новин