Полтавський лікар і письменник Гліб Гавриленко презентував широкому загалу свою нову книгу

Полтавський лікар і письменник в одному обличчі Гліб Гавриленко презентував широкому загалу свою нову книгу «Групповой портрет на фоне городского пейзажа». Це видання стало четвертим у творчому доробку автора. В основі цього роману – невигадана історія про одну з найбільших крадіжок у колишньому Радянському Союзі.

Дебютував у художній літературі лікар за освітою Гліб Гавриленко лише десять років тому. До цього часу вже встиг написати кілька повістей та романів. «Групповой портрет на фоне городского пейзажа» – один із них. Цей твір, розповідає автор, заснований на реальних подіях.

/Гліб Гавриленко, автор книги «Групповой портрет на фоне городского пейзажа»
Найбільше в історії колишнього Радянського Союзу викрадення зброї зі складів однієї військової частини. Такого великого в житті ніколи не було. Я дізнався про це випадково. Я їздив до цієї частини, говорив з учасниками, героями, дивився. Це у Росії було/

Цей факт письменник розширив іншими пригодницькими та захоплюючими подіями, не оминувши і ліричної сюжетної лінії. Документального матеріалу було достатньо для того, щоб з повісті цей твір перетворився на роман у двох частинах. Робота над ним тривала довгих два роки.

/Гліб Гавриленко, автор книги «Групповой портрет на фоне городского пейзажа»
Я закриваюся на місяць, кудись їду у санаторій, місяць прошу мене не турбувати, сиджу, пишу вранці, вдень і вночі. Місяць пишу, потім 3-4 місяці редагую. Так було з першою частиною, і так було з другою частиною/

Усе, що потрібно у момент творчості, говорить Гліб Гавриленко, – кулькова ручка та чисті аркуші паперу. Свої повісті та романи пише винятково від руки, потім вже редагує на комп'ютері. Нині письменник працює над новою книгою. Для цього через деякий час збирається у чергову творчу експедицію до Середньої Азії.

Стрічка новин