На Полтавщині працівники ДАІ затримали водіїв, які перевозили зброю

На Полтавщині працівники ДАІ затримали водіїв, які перевозили зброю. Так минулими вихідними у різних куточках нашої області правоохоронці виявили автомобілі, в яких знаходилися заборонені речі: вогнепальна зброя та вибухівка.

На території Полтавської області постійно діють стаціонарні пости, на яких працівники ДАІ цілодобово перевіряють транспортні засоби.

/Наталія Варченко, старший інспектор УДАІ УМВС України в Полтавській області
Основна увага звертається на недопущення ввезення та перевезення територією Полтавщини зброї та вибухівки/

Так лише на цих вихідних правоохоронці виявили кілька транспортних засобів, які перевозили заборонені речі. На 208-ому кілометрі автодороги Київ-Харків на посту ДАІ «Лубенський» працівники ДПС затримали автомобіль під керуванням мешканця Луганської області. У багажному відділенні він перевозив пістолет Макарова з двома спорядженими набоями магазинами. А на 395-ому кілометрі автодороги Київ-Харків на посту ДАІ «Чутово» правоохоронці зупинили автомобіль, у якому на пасажирському сидінні знаходився автомат Калашникова та чотири магазини до нього без документів на право володіння зброєю. Стосовно водіїв та зброї проводиться подальша перевірка.

/Наталія Варченко, старший інспектор УДАІ УМВС України в Полтавській області
Працівники ДАІ звертаються до громадян, які мають у користуванні вогнепальну зброю, щоб власники вогнепальної зброї не передавали її стороннім особам, тому що під час руху транспортних засобів і перевезення такої зброї притягується до відповідальності як водій, який нелегально перевозить вказану зброю, а також притягуються до відповідальності власник, який передав зброю іншній особі/

У свою чергу працівники ДАІ обіцяють проводитити цю роботу й надалі, аби максимально забезпечити спокій та мирне існування громадян у регіоні.

Стрічка новин