В Україні закінчилися Тижні освіти дорослих

В Україні закінчилися Тижні освіти дорослих. У різних містах проводилися акції, спрямовані на популяризацію ідеї неформальної освіти. У Полтаві тиждень самоосвіти відзначали ярмарком професій та конкурсом серед місцевих ЗМІ на краще висвітлення теми «Освіта дорослих – крок до подалання бідності».

Підсумки конкурсу для журналістів «Освіта дорослих – крок до подолання бідності» уже підбили. За вимоги ставили повноту розкриття теми, актуальність і креативність. Серед переможців – наша Студія «Місто», обласне радіо та канал ІРТ. Змагання оголосили благодійна організація, що курує вразливі верстви населення, «Світло надії» та німецька організація dvv-international. Конкурс оголосили в рамках тижня освіти дорослих, що проходив в Україні.

/Крістіна Криженко, PR-менеджер БО «Світло надії»
За мету ми ставимо популяризацію освіти впродовж всього життя для того, щоб людина була цікавою сама собі, для того, щоб вона розвивалася, отримувала нові навички, для того, щоб люди відходили від тези, що навчання – це тільки вища освіта, лекції та підручники/

Окрім конкурсу серед ЗМІ у Полтаві проходив вдруге іще ярмарок професій. Його мета – популяризація неформальної освіти дорослих. Цьогоріч послуги надавали і для молоді.

Стрічка новин