В Україні зросла конкуренція на ринку праці

В Україні зросла конкуренція на ринку праці. У найбільш конкурентних галузях кількість працівників, які претендують на одне місце, сягає майже 18 осіб. Найскладніше влаштуватися на роботу юристам, керівникам та бухгалтерам. Про це свідчать результати дослідження, проведеного центром Міжнародного кадрового порталу Head Hunter.ua. Яка ситуація у Полтаві – дивіться у наступному сюжеті. 

У Полтаві, як і раніше, – дефіцит робітничих кадрів. Бракує швачок, кухарів, токарів, водіїв. А от вільних робочих місць для вчителів і лікарів немає. У місті склалася доволі парадоксальна ситуація: разом із перенавантаженням ринку праці економістами, юристами та бухгалтерами, кваліфіковані фахівці за цими спеціальностями – на вагу золота. 450 підприємств, установ та організацій звернулися до міського центру зайнятості, щоб доукомплектувати свої колективи. Нині кадрові потреби роботодавців – це 750 вакансій.

/Олена Рись, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Полтавського міського центру зайнятості
Шукають роботу багато економістів, бухгалтерів, держслужбовців, представників банківської сфери, потреба в них є, але саме в кваліфікованих спеціалістах/

Зараз на обліку у міському центрі зайнятості – майже 2,5 тисячі безробітних. Півтори тисячі з них – жінки.

/Олена Рись, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Полтавського міського центру зайнятості
Зараз багато нових спеціальностей потребують наші роботодавці, останнім часом до нас багато звертаються з проханням знайти фітнес-тренерів/

Вільні робочі місця є, запевняють у міському центрі зайнятості, те, що заробітна плата не завжди влаштовує шукачів роботи, – це вже інше питання. Працевлаштуватись можна, було б бажання.

Стрічка новин