Андрій Матковський та органи самоорганізації населення Київського району підписали меморандум про співпрацю

Кандидат у народні депутати по 145 виборчому округу Андрій Матковський та органи самоорганізації населення Київського району підписали меморандум про співпрацю. Сторони домовились про об'єднання зусиль у вирішення проблем громади. Документ передбачає, що рада органів самоорганізації населення підтримає кандидата на виборах та сприятиме проведенню агіткампанії. У разі ж обрання до Верховної Ради кандидат допомагатиме раді.

Утримання місцевої інфраструктури, розвиток і розбудова територій, вирішення проблем соціального, освітнього і медичного характеру – питання, які органи самоорганізації населення Київського району вирішуватимуть спільно з кандидатом у народні депутати Андрієм Матковським у разі обрання його до Верховної Ради. Це передбачає меморандум, який підписали обидві сторони. У свою чергу, органи самоорганізації населення зобов'язуються усіляко підтримувати кандидата на виборах.

/Андрій Матковський, кандидат у народні депутати по 145 виборчому округу
В міському бюджеті повинні закладатися кошти саме на органи місцевого самоуправління населення. І це не лише кошти на зарплату керівнику, на пів ставки, а також тим, хто займається загальними справами. Ні, кошти повинні надаватись в обсязі, який дозволить вирішувати ті чи інші соціальні проблеми на тій території, на якій виникають. Яким би гарним не був міський голова, ніхто не знає краще, що турбує Рибці, Яківці, Юрівку від людей, які там проживають/

Більша частина доходів від податків повинна залишатись на рівні громади, а повноваження органів самоорганізації населення слід розширити на законодавчому рівні. Лише так можна успішно вирішувати проблеми на місцях, переконаний Андрій Матковський.

/Віталій Павлій, голова Координаційної ради ОСН Київського району
Зараз є можливість для розширення повноважень, це дозволить вирішити наші наболілі питання. Цей меморандум - перший крок до того, щоб вирішити проблеми, які непокоять наших жителів/

Меморандум про співпрацю набув чинності з моменту укладання. Ідея щодо його підписання виникла не випадково: за роки перебування на посаді міського голови Андрій Матковський вивчив проблеми громади, неодноразово їх вирішував. Мешканці Київського району про це не забули і готові підтримати кандидата у народні депутати. У свою чергу, розраховують на його допомогу.

Стрічка новин