Представники керівного складу військкоматів, рот та загонів охорони Полтавщини вдосконалюють свої військові навички

Представники керівного складу військкоматів, рот та загонів охорони Полтавщини нині вдосконалюють свої військові навички. Зокрема, теоретичні та практичні знання щодо організації діяльності загонів на місцях – надання першої медичної допомоги, проведення занять з вогневої психологічної, інженерної, спеціальної і тактичної підготовки.

Сьогодні для організації системи оборони в кожному районі Полтавщини на базі військових комісаріатів формуються загони оборони як військові формування, розповідають в обласному військкоматі. Основні завдання:
охорона важливих об’єктів та комунікацій, несення служби на блокпостах, підтримання безпеки та правопорядку у районі. Щоб якісно виконувати ці завдання, зараз представники комісаріатів, рот та загонів оборони проходять відповідні навчання.

/Едуард Бородай, заступник військового комісара Полтавського ОВК
При кожному районному військовому комісаріаті створені загони оборони, які будуть виконувати завдання під час введення в країні воєнного стану. Під час зборів планується відновлення навиків ведення бойових дій, зі зброєю/

Участь у зборах беруть представники громадських організацій, військової частини, керівники військово-патріотичних клубів, представники Полтавської спілки ветеранів Афганістану, офіцери запасу.

Вдосконалюватимуть військові свої навички до 17 жовтня.

Стрічка новин