На захист соціальних прав звичайних громадян України стають представники Блоку лівих сил України

На захист соціальних прав звичайних громадян України стають представники Блоку лівих сил України. Вони перш за все сповідують принципи європейської соціал-демократії. Зі своєю передвиборною програмою полтавських журналістів познайомила перша п'ятірка цієї політичної сили.

Україна потребує перезавантаження влади. Проте останнє неможливе без появи на політичній арені держави нових осіб. Блок лівих сил України на ці вибори йде абсолютно новою, молодою, об'єднаною командою.

/Володимир Шемаєв, голова Всеукраїнської молодіжної ГО «Демократична спілка студентів «Студентська платформа»
Сьогодні в умовах погіршення соціально-економічної ситуації у нашій країні ліві і ліво-центристи повинні об'єднатися, щоб єдиним фронтом виступити на цих виборах і щоб сьогодні в Парламенті були представлені інтереси звичайних, простих людей, таких, як ми з вами/

В останні роки лівий рух України значною мірою був дискредитований. Нові представники цієї політичної сили мають наміри зламати стереотипи щодо ототожнення із Комуністичною партією та орієнтації на колишні радянські зразки побудови держави. За основу своєї діяльності беруть принципи європейської соціал-демократії.

/Юрій Букарев, голова молодіжного громадського руху «СПеКа» – Студентський патруль країни
Ми маємо донести, що ліва ідея – це не минуле, а майбутнє України. Ремарка: 6 країн сьогодні європейського типу, в Європі 6 країн – при владі ліві та соціалісти. Тому робимо висновки, друзі, чому там так живуть добре, а у нас в Україні не тільки люди збідніли, а ще йде війна/

Україна, на думку представників Блоку лівих сил, має стати соціально справедливою державою. Перші кроки у цьому – організація нових робочих місць, створення комфортних умов життя для соціально незахищених категорій населення, розвиток малого та середнього бізнесу, доступ до якісної медицини та освіти.

/Тетяна Руденко, голова ГО «Кредитний майдан»
Ми всі – середній клас із вищою, і не однією вищою освітою, ми знаємо, як будувати бізнес, як сплачувати податки, знаємо, як будувати сім'ї. Ми це робимо вже давно і ми вирішили піти на вибори з Блоком лівих сил/

У їхніх партійних списках, говорять члени Блоку лівих сил України, відсутні екс-депутати, олігархи, перебіжчика та бандити. Вважають, що політичним провокаторам немає місця у новому Парламенті. А змінити нині діючу систему, яка працює проти свого народу, здатні молоді та харизматичні люди – громадські діячі, активісти та волонтери.

Стрічка новин