У Полтаві лунали світові хіти у виконанні симфонічного оркестру

У Полтаві лунали світові хіти у виконанні симфонічного оркестру. Їх виконав збірний колектив музикантів з усієї України. Зі сцени палацу дозвілля «Листопад» прозвучали всесвітньо відомі композиції, щоправда, у новій інтерпретації: Sting, Madonna, Led Zeppelin, Joe Cocker, Nirvana, Metallica, AC/DC, Океан Эльзы, легендарні DEPECHE MODE. 

Симфо-шоу «Світові хіти» – унікальний проект. Усі музичні композиції виконують професійні музиканти із різних міст України.

/Анна Першина, музикант оркестру симфо-шоу «Світові хіти»
І продюсер, і диригент дають можливість проявити свою індивідуальність в оркестрі, і в музичному, і в сценічному, і в артистичному плані/

Дирижер і оранжувальник шоу Юрій Яковенко зробив все можливе, щоб українці почули всесвітньовідомі композиції в новій інтерпритації, говорить режисер і продюсер Юрій Рибалко.

/Юрій Рибалко, режисер і продюсер симфо-шоу «Світові хіти»
Усі композиції, які у нас в програмі, вони всі відомі, звучали всюди, їх всі знають, але в тому варіанті, в якому вони прозвучать у нас на концерті, вони не виконувались, це унікальний матеріал/

Sting, Madonna, Led Zeppelin, Joe Cocker, Nirvana, Metallica, AC/DC, Океан Эльзи, легендарні DEPECHE MODE – далеко не повний перелік відомих музикантів, хіти яких виконав симфонічний оркестр.

Враження від гри музикантів підкріплювались спецефектами на сцені, не даремно організатори назвали музичну програму симфо-шоу.

Полтавці стали одними із перших, хто побував на симфо-шоу, яке планують презентувати у багатьох регіонах України.

/БЛІЦИ
Радувала наявність таких гуртів, як Металіка, а також - спеціальна частина - Depeche Mode. Вона не могла не порадувати любителів більш важкої музики.

- Перший раз, але дуже-дуже круто!
- Відповідає вашим очікуванням?
- Звичайно! Навіть вище наших очікувань! Ціни на квитки абсолютно виправдані.

Ми в повному захваті! Неперевершено, дуже гарно! Ми очікували, що буде гарно, але що так!/

Стрічка новин